Onze experts

Experts in groener leven

Onze mensen zijn gemotiveerd. Enthousiaste en betrokken medewerkers die gedreven zijn om samen iets te realiseren. We willen met groen maatschappelijke vraagstukken helpen oplossen, zoals klimaatverandering, sociale achterstanden, gezondheidsproblemen, waterbeheersing en biodiversiteit. Onze mensen gaan voor groen, voor huidige en toekomstige generaties.

Experts BTL Advies

Albert Jan kerssen
Albert Jan Kerssen

Projectleider sr.

T: 06 53 22 34 74
E: albertjan.kerssen@btl.nl

“Bouwen aan groen door bouwen met groen doen wij op het hoogste niveau.”
Anique Willems
Anique Willems

Landschapsecoloog

T: 06 30 49 77 82
E: anique.willems@btl.nl

“De spil tussen wetgeving, natuurontwikkeling en de wens van de klant, met passie voor de natuur!”
Anneke Rommers
Anneke Rommers

Tuin- en Landschapsarchitect

T: 06 53 67 61 28
E: anneke.rommers@btl.nl

“Groen is goud!”
Arjan Schoenmakers
Arjan Schoenmakers

Projectleider

T: 06 12 29 18 22
E: arjan.schoenmakers@btl.nl

Arnout van Doorn
Arnout van Doorn

Technisch Adviseur

T: 013 529 95 55
E: arnout.v.doorn@btl.nl

“Beplanting en hun diensten gebruiken om meerwaarde te creëren voor de leefomgeving van mensen.”
Ben Groenen
Ben Groenen

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 06 53 83 90 22
E: ben.groenen@btl.nl

“Samen met collega’s en betrokkenen gaan voor een aantrekkelijke groene buitenruimte.”
Cati Smulders
Cati Smulders

Adviseur Natuur en Landschap

T: 06 10 62 93 11
E: cati.smulders@btl.nl

“Groenbeheer, ecologie en techniek samen maken mijn werk een feestje!”
David van Uden
David van Uden

Operationeel Directeur

T: 06 53 64 65 40
E: david.v.uden@btl.nl

“Ideeën realiseren, bomen die tot wasdom komen en groen dat er toe doet; daar gaan wij voor!”
Dennis van Heumen
Dennis van Heumen

Projectleider

T: 06 53 25 00 15
E: dennis.v.heumen@btl.nl

“Samen met leuke collega’s werken aan uitdagende en gevarieerde projecten!”
Dion Koens
Dion Koens

Adviseur Groenbeleid en Landschapsarchitect

T: 06 12 20 81 01
E: dion.koens@btl.nl

“De beste tijd om een boom te planten was 20 jaar geleden, de op één na beste tijd is nu.”
Dirk-Jan Heil
Dirk-Jan Heil

Projectleider

T: 06 22 47 15 26
E: dirkjan.heil@btl.nl

“Mijn passie voor groen vormt de basis voor alle projecten die ik doe!”
Edwin Eding
Edwin Eding

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 013 529 95 55
E: edwin.eding@btl.nl

“Samen streven we naar een groene en (be)leefbare openbare ruimte.”
else
Else Marie Sonnemans

Tuin- en Landschapsarchitect

T: 013 529 95 55
E: elsemarie.sonnemans@btl.nl

“Beplanting waar is over nagedacht: dat zie je! ”
Erik van der Velden
Erik van der Velden

Tuinontwerper

T: 06 53 81 72 83
E: erik.vd.velden@btl.nl

“Met persoonlijke aandacht en enthousiasme werk ik aan overtuigende ontwerpen.”
Fleur Vos
Fleur Vos

Technisch Adviseur

T: 013 529 95 55
E: fleur.vos@btl.nl

“Meedenkend aan een passende (groene) oplossing!”
Frank Molin
Frank Molin

Technisch Adviseur

T: 06 30 24 39 49
E: frank.molin@btl.nl

“Het gevarieerd werk tussen stedelijk en landschappelijk groen met steeds weer nieuwe uitdagingen.”
Gery van Wijnen
Gerry van Wijnen

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 013 529 95 55
E: gerry.v.wijnen@btl.nl

“Groen is altijd goed!”
Hans Deelen
Hans Deelen

Vestigingsmanager

T: 06 10 90 83 66
E: hans.deelen@btl.nl

“BTL Advies, een peoplemanagement organisatie waar je mensen ziet groeien en bloeien.”
Hans Luiten
Hans Luiten

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 055 312 40 70
E: hans.luiten@btl.nl

“De natuur dichter bij de mensen brengen, en andersom. Dát is mijn ideaal.”
Ingeborg Bax
Ingeborg Bax

Adviseur Natuur en Landschap

T: 06 51 31 90 12
E: ingeborg.bax@btl.nl

“Ecologie in de dagelijkse praktijk.”
Jaap Janssen
Jaap Janssen

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 06 20 96 45 06
E: jaap.janssen@btl.nl

“Gebruik, beleving en beheer van de openbare ruimte optimaliseren.”
244 x 244 - Experts - Telefoon
Jan-Paul Valkenburg

Projectmedewerker

T: 055 312 40 70
E: jan-paul.valkenburg@btl.nl

Jeroen Smits
Jeroen Smits

Adviseur Sport

T: 06 25 09 82 96
E: jeroen.smits@btl.nl

“In sport(advies) wordt met details het verschil gemaakt.”
Jirina Verkuijlen-Quist
Jirina Verkuijlen-Quist

Technisch Adviseur

T: 06 22 47 46 38
E: jirina.verkuijlen-quist@btl.nl

“Kinderspel is mijn uitdaging!”
Jules Bongers
Jules Bongers

Adviseur Omgevingsbeheer en Groenbeleid

T: 06 22 81 87 84
E: jules.bongers@btl.nl

“Het creëren en onderhouden van een groene leefomgeving die aansluit op de wensen van de gebruikers”
karin Ekker
Karin Ekker

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 013 529 95 55
E: karin.ekker@btl.nl

“Variatie van elke dag maakt werken bij BTL Advies leuk en afwisselend.”
Kim-Donkers
Kim Opheij

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 013 529 95 55
E: kim.opheij@btl.nl

“Uw wensen vertalen naar maatwerk voor onderhoud en ontwikkeling van de buitenruimte.”
Lars Tamboer
Lars Tamboer

Vestigingsmanager

T: 06 53 32 75 68
E: lars.tamboer@btl.nl

“Met innovatieve oplossingen geef ik invulling aan de groene uitdagingen van de toekomst.”
Lonneke Bergmans
Lonneke Bergmans

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 013 529 95 55
E: lonneke.bergmans@btl.nl

“Samen GARANT voor GROENER leven!”
Maik Gijsen
Maik Gijsen

Technisch Adviseur

T: 046 436 08 50
E: maik.gijsen@btl.nl

“Groener denken, groener doen, groener leven.”
Mannon Hoorevorts
Mannon Horrevorts

Office Manager

T: 013 529 95 55
E: mannon.horrevorts@btl.nl

“Als je mag doen waar je goed in bent, raak je pas echt gemotiveerd.”
Mark Peijnenburg
Mark Peijnenburg

Technisch Adviseur

T: 013 529 95 55
E: mark.peijenburg@btl.nl

“De vraag technisch haalbaar en groen beantwoorden!”
Mark van Oorschot
Mark van Oorschot

Landschapsecoloog

T: 013 529 95 55
E: mark.v.oorschot@btl.nl

“De natuur biedt inspiratie voor innovatie.”
Matthias Koster
Matthias Koster

Landschapsecoloog

T: 013 529 95 55
E: matthias.koster@btl.nl

“Draagvlak voor natuur is de basis voor natuurbescherming.”
Mieke Latijnhouwers
Mieke Latijnhouwers

Projectleider Tuin- & Landschapsarchitectuur

T: 06 22 16 69 73
E: mieke.latijnhouwers@btl.nl

Milena Koumans
Milena Koumans

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 046 436 08 50
E: milena.koumans@btl.nl

“Groen participeert – Groen ambieert – Groen innoveert.”
Monique Kuijstermans
Monique Kuijstermans

Tuin- en Landschapsarchitect

T: 013 529 95 55
E: monique.kuijstermans@btl.nl

“Een schets brengt het ontwerp tot leven.”
Nasim Duives
Nasim Duives

Adviseur Groenbeleid

T: 013 529 95 55
E: nasim.duives@btl.nl

“Het samenbrengen en in balans houden van natuur en cultuur is een uitdaging van alle tijden. Een uitdaging die, wanneer goed aangepakt, leidt tot een leefomgeving die zowel efficiënt als inspirerend en rustgevend is.”
Nicky Hulsbosch
Nicky Hulsbosch

Landschapsecoloog

T: 06 12 11 76 24
E: nicky.hulsbosch@btl.nl

“In ruimtelijke plannen zoek ik naar de balans tussen mens en natuur!”
Peter van Oosten
Peter van Oosten

Landschapsarchitect

T: 013 529 95 55
E: peter.v.oosten@btl.nl

“Het bos van de toekomst zit in een vandaag geplant zaadje.”
Pieter van der Veeken
Pieter van der Veeken

Technisch Adviseur

T: 06 12 51 67 49
E: pieter.vd.veeken@btl.nl

“Uitdagende projecten realiseren, met een praktische en oplossingsgerichte kijk erop.”
Ralph van de Pol
Ralph van de Pol

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 046 436 08 50
E: ralph.vd.pol@btl.nl

“Wonen / werken in een groene omgeving werkt heilzaam!”
Remco van Eijndhoven
Remco van Eijndhoven

Tuin- en Landschapsarchitect bnt

T: 06 51 07 94 18
E: remco.v.eijndhoven@btl.nl

“Onze omgeving is in ontwikkeling. Als landschapsarchitect bewaak ik de identiteit van een plek.”
Rik Koekoek
Rik Koekoek

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 06 22 50 29 43
E: rik.koekoek@btl.nl

“Ook de grootste boom is slechts één klein stipje in GIS.”
Ron Brummelhuis
Ron Brummelhuis

Technisch Adviseur

T: 06 53 32 75 60
E: ron.brummelhuis@btl.nl

“Het subtiele is de sleutel tot succes.”
Saskia Wielenga
Saskia Wielenga

Adviseur Natuur en Landschap

T: 06 10 59 03 79
E: saskia.wielenga@btl.nl

“Proceskennis is essentieel voor het versterken van natuur in projecten.”
Sjors Heefer
Sjors Heefer

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 013 529 95 55
E: sjors.heefer@btl.nl

“Groen is nooit hetzelfde, daarom blijft het altijd interessant en uitdagend om hier mee te werken!”
Stefan de Klepper
Stefan de Klepper

Landschapsecoloog

T: 06 10 35 90 83
E: stefan.d.klepper@btl.nl

“Wat is een huisje, zonder boompje en beestje?”
Stijn Schouwenaars
Stijn Schouwenaar

Technisch Adviseur

T: 06 13 26 01 60
E: stijn.schouwenaar@btl.nl

“Samen werken aan ruimtelijke optimalisaties.”
Teun van Buul
Teun van Buul

Ontwerper Spelen

T: 06 30 14 54 11
E: teun.v.buul@btl.nl

“Natuurlijk…… groener spelen!”
Timo van den Boomen
Timo van den Boomen

Tuinontwerper

T: 013 529 95 55
E: timo.vd.boomen@btl.nl

“Denk anders, denk groen.”
Tom Zeegers
Tom Zeegers

Landschapsecoloog

T: 06 10 85 87 51
E: tom.zeegers@btl.nl

“Een bijdrage leveren aan een mooi Nederland met een advies in het groen.”
Wendy Hopmans
Wendy Hopmans

Adviseur Groenbeleid

T: 06 10 05 89 88
E: wendy.hopmans@btl.nl

“Het is voor mij een uitdaging om de balans te zoeken tussen overheidsambities en burgerbelangen.”
Wilco van Heerewaarden
Wilco van Heerewaarden

Vestigingsmanager

T: 06 23 51 93 37
E: wilco.v.heerewaarden@btl.nl

“Mijn missie is zowel klanten als collega’s inspireren: GROEN laat jou en je project groeien!”
244 x 244 - Experts - Telefoon
Zef Hermans

Landschapsecoloog

T: 013 529 95 55
E: zef.hermans@btl.nl

Experts BTL Bomendienst

Arnold Lieferink
Arnold Lieferink

Medewerker Werkplaats sr.

T: 055 599 94 44
E: arnold.lieferink@btl.nl

Arnold Meulenbelt
Arnold Meulenbelt

Hoofd Boomtechnisch Advies

T: 06 12 51 33 10
E: arnold.meulenbelt@btl.nl

“De waarde van groen begint bij de groeiplaats!”
Bart van Tilburg
Bart van Tilburg

Boomtechnisch Adviseur | ETT

T: 055 599 94 44
E: bart.v.tilburg@btl.nl

Bjorn Olthof
Bjorn Olthof

Boomtechnisch Adviseur | ETT | NVTB-taxateur

T: 055 599 94 44
E: bjorn.olthof@btl.nl

David van Uden
David van Uden

Operationeel Directeur

T: 06 53 64 65 40
E: david.v.uden@btl.nl

“Ideeën realiseren, bomen die tot wasdom komen en groen dat er toe doet; daar gaan wij voor!”
Dennis van Herpen
Dennis van Herpen

Voorman A Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: dennis.v.herpen@btl.nl

Dorien Nooitgedagt
Dorien Nooitgedagt

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: dorien.nooitgedagt@btl.nl

“Bij BTL Bomendienst ben ik iedere dag met mijn passie bezig. Werken met bomen is innoverend en motiverend!”
Ellen Zwartkruis - 1
Ellen Zwartkruis

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: ellen.zwartkruis@btl.nl

Erik Ganzeboom
Erik Ganzeboom

Werkvoorbereider

T: 055 599 94 44
E: erik.ganzeboom@btl.nl

Guido Mulder
Guido Mulder

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: guido.mulder@btl.nl

Jan Koelstra
Jan Koelstra

Hoofd Uitvoering

T: 06 30 41 22 94
E: jan.koelstra@btl.nl

“De waarde van een boom is als een huis. Je kunt een villa slopen en een tuinhuis terugzetten, beide een huis, maar niet van dezelfde waarde.”
244 x 244 - Experts - Telefoon
Jan Willem Klaassen

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: janwillem.klaassen@btl.nl

Joost valkenburg
Joost Valkenburg

Projectleider

T: 055 599 94 44
E: joost.valkenburg@btl.nl

Jort Bosman
Jort Bosman

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: jort.bosman@btl.nl

Korne de Boer
Korne de Boer

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: korne.d.boer@btl.nl

Kristian Ebbers
Kristian Ebbers

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: kristian.ebbers@btl.nl

Laurens Kamphorst
Laurens Kamphorst

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: laurens.kamphorst@btl.nl

Lennart Hartman
Lenneart Hartman

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: lennaert.hartman@btl.nl

Maarten Lonenborg
Maarten Lunenborg

Voorman A Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: maarten.lunenborg@btl.nl

Marc Lansink
Marc Lansink

Vestigingsmanager

T: 06 20 96 10 80
E: marc.lansink@btl.nl

“Actief zijn over de volle breedte van het vakgebied, van beleid tot verplanten, draagt bij aan een groenere, boomrijke omgeving.”
Marc Spijkerman
Marc Spijkerman

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: marc.spijkerman@btl.nl

244 x 244 - Experts - Telefoon
Monique Boerboom

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 055 599 94 44
E: monique.boerboom@btl.nl

Ren Lagerweij
Ren Lagerweij

Projectleider ETT

T: 055 599 94 44
E: ren.lagerweij@btl.nl

Rob van Dreumel
Rob van Dreumel

Projectleider

T: 055 599 94 44
E: rob.v.dreumel@btl.nl

Robert Prins
Robert Prins

Boomtechnisch Adviseur

T: 06 10 01 27 25
E: robert.prins@btl.nl

Ron Schraven
Ron Schraven

Hoofd Boomziekten & Aantastingen

T: 06 20 96 31 62
E: ron.schraven@btl.nl

“Kennis verbinden met de praktijk is waar wij de meerwaarde vinden en toepassen.”
Simone Arends
Simone Arends

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: simone.arends@btl.nl

Stefan Doesburg
Stefan Doesburg

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: stefan.doesburg@btl.nl

Stijn Lanters
Stijn Lanters

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: stijn.lanters@btl.nl

Tom Verstraten
Tom Verstraten

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: tom.verstraten@btl.nl

Tugce Yigit
Tugce Yigit

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 055 599 94 44
E: tugce.yigit@btl.nl

Wesley Huibertse
Wesley Huibertse

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: wesley.huibertse@btl.nl

Willem Verstegen
Willem Verstegen

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: willem.verstegen@btl.nl

Zwanet Bosch
Zwanet Bosch

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: zwanet.bosch@btl.nl

Experts BTL Realisatie

André Hingstman
André Hingstman

Projectleider

T: 06 10 07 72 95
E: andre.hingstman@btl.nl

Anne Bakker
Anne Bakker

Projectleider

T: 0513 41 21 84
E: anne.bakker@btl.nl

Arie Bal
Arie Bal

Vestigingsmanager

T: 030 240 96 44
E: arie.bal@btl.nl

Frank ten Dam
Frank ten Dam

Vestigingsmanager

T: 06 53 84 94 95
E: frank.t.dam@btl.nl

Frans van Zon
Frans van Zon

Vestigingsmanager

T: 06 22 56 90 38
E: frans.v.zon@btl.nl

Gert Assink
Gert Assink

Projectleider

T: 06 53 86 92 76
E: gert.assink@btl.nl

Harm Jelies
Harm Jelies

Projectleider sr.

T: 0591 63 00 80
E: harm.jelies@btl.nl

Hugo Later
Hugo Later

Operationeel Directeur

T: 0411 62 20 36
E: info@btl.nl

Jan Geerts
Jan Geerts

Projectleider

T: 0591 63 00 80
E: jan.geerts@btl.nl

Jeroen Denissen
Jeroen Denissen

Projectleider sr.

T: 06 53 92 04 13
E: jeroen.denissen@btl.nl

Jos Spooren
Jos Spooren

Vestigingsmanager

T: 06 53 29 72 46
E: jos.spooren@btl.nl

Joshua Jonkers
Joshua Jonkers

Projectleider

T: 06 51 91 56 07
E: joshua.jonkers@btl.nl

Maarten Degen
Maarten Degen

Projectleider sr.

T: 06 55 69 87 19
E: maarten.degen@btl.nl

Nick Drijfhout van Hooff
Nick Drijfhout van Hooff

Directeur Business Development

T: 06 53 56 14 61
E: nick.drijfhout@btl.nl

Peter Hesselink
Peter Hesselink

Projectleider

T: 06 51 38 89 84
E: peter.hesselink@btl.nl

Pim Lage Venterink
Pim Lage Venterink

Productmanager Spelen

T: 06 10 01 27 27
E: pim.lageventerink@btl.nl

René van Swieten
René van Swieten

Vestigingsmanager

T: 06 20 00 67 10
E: rene.v.swieten@btl.nl

Roeland Pullen Tijdelijk
ing. Roeland Pullen

Productmanager Dak- en gevelbegroening

T: 06 51 42 42 13
E: roeland.pullen@btl.nl

Roland van Braak
Roland van Braak

Vestigingsmanager

T: 06 22 42 16 21
E: roland.v.braak@btl.nl

Roy van Hoogmoed
Roy van Hoogmoed

Projectleider

T: 06 13 83 88 81
E: roy.v.hoogmoed@btl.nl

Ruud van de Pas
Ruud van de Pas

Vestigingsmanager

T: 06 20 36 97 04
E: ruud.vd.pas@btl.nl

Simon Bos
Simon Bos

Vestigingsmanager

T: 06 12 26 70 38
E: simon.bos@btl.nl

Tim Krijn
Tim Krijn

Vestigingsmanager

T: 06 22 40 46 23
E: tim.krijn@btl.nl

Tjalco de Jong
Tjalco de Jong

Vestigingsmanager

T: 06 53 73 02 74
E: tjalco.d.jong@btl.nl