Specialistische boomverzorging

Jan Koelstra
Jan Koelstra

Hoofd Uitvoering, BTL Bomendienst
T: 06 30 41 22 94

De beste oplossing voor uw bomen

Uw bomen verdienen de beste behandeling. Van groeiplaatsverbetering en snoei tot aan het succesvol verplanten van grote bomen. Ook als een uitdaging vooraf onmogelijk lijkt, weten wij vaak een praktisch uitvoerbare oplossing te bedenken. Altijd gefocust op vitale en gezonde bomen, binnen de mogelijkheden van de omgeving.

droogtestress, boom, infiltratie
Nieuws

Klimaatresistente boom

Lees meer
Blog - Het was warm 1
Blogs

Het was warm!

Lees meer

Een greep uit onze projecten

Behoud plataan
Kentucky Fried Chicken
Bekijk project
Veilig fietsen
Gemeente Someren
Bekijk project
Groeiplaatsverbetering lindes
Gemeente Apeldoorn
Bekijk project
Reconstructie Pannekoekendijk
Gemeente Zwolle
Bekijk project
Verplanten eiken N366
Provincie Groningen
Bekijk project
Verplanten platanen
Radboud Universiteit Nijmegen
Bekijk project

Snoei en onderhoud

Specialistische boomverzorging is essentieel om de waarde van bomen te behouden. Snoei en onderhoud doet u niet alleen acuut na een calamiteit zoals een flinke storm, maar juist om bomen in stand te houden en tot volle wasdom te laten komen. Wij helpen bij het maken van een actuele inventarisatie van de onderhoudstoestand of een meerjarenplanning. Van complexe snoeiwerkzaamheden van enkele monumentale bomen tot het onderhouden van uw totale bomenbestand; uw project is bij ons in goede handen.

Toekomstgerichte groeiplaatsen

Bomen gedijen het beste waar zij zich prettig voelen. De groeiplaats van een boom is hiervoor essentieel. Voor een optimale groei moeten de bodemstructuur, de zuurstof- en vochtvoorziening en de bodemkwaliteit aan de juiste criteria voldoen. Soms heeft een bodem door uitputting of invloeden van buitenaf een impuls nodig. Een goede groeiplaats zorgt ervoor dat een boom in omvang en kwaliteit kan groeien. We hebben diverse methodes voor groeiplaatsverbetering. Dit is altijd maatwerk.

Bomen verplanten

Wij hebben jarenlange ervaringen in geslaagde verplantprojecten. Ook als de voorbereiding, planning of omstandigheden niet optimaal zijn, met onze expertise helpen wij u met de beste oplossing. Hierdoor hebben wij vele waardevolle bomen kunnen behouden. Bij het verplanten van bomen bekijken altijd welke methode en techniek het beste bij een boom past. Methodes die wij veel en succesvol toepassen zijn ondersteund verplanten, onverpakt verplanten en natuurlijk het gebruik van verplantmachines.

Aanplant en nazorg

Doordat wij onze ervaring en kennis van aanplant, groeiplaatsen en boomtechnisch onderzoek kunnen combineren, kunnen wij gericht en per locatie advies geven over de juiste boomsoortkeuze. We planten niet alleen de juiste boom op de juiste plaats, we zorgen ook voor alle nodige nazorg. Daarmee bereiken wij al jaren een zeer hoge aanslag.

Wij zijn experts in

  • Verplanten van bomen
  • Groeiplaatsinrichting en -verbetering
  • Aanplant en nazorg
  • Snoei- en onderhoudswerkzaamheden

Ontmoet onze experts

Jan Koelstra
Jan Koelstra

Hoofd Uitvoering

T: 06 30 41 22 94
E: jan.koelstra@btl.nl

“De waarde van een boom is als een huis. Je kunt een villa slopen en een tuinhuis terugzetten, beide een huis, maar niet van dezelfde waarde.”
Stefan Doesburg
Stefan Doesburg

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: stefan.doesburg@btl.nl

Dennis van Herpen
Dennis van Herpen

Voorman A Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: dennis.v.herpen@btl.nl

Stijn Lanters
Stijn Lanters

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: stijn.lanters@btl.nl

Ellen_Zwartkruis_180619BTL-3333A
Ellen Zwartkruis

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: ellen.zwartkruis@btl.nl

Rob van Dreumel
Rob van Dreumel

Projectleider

T: 055 599 94 44
E: rob.v.dreumel@btl.nl

Erik Ganzeboom
Erik Ganzeboom

Werkvoorbereider

T: 055 599 94 44
E: erik.ganzeboom@btl.nl

Ren Lagerweij
Ren Lagerweij

Projectleider ETT

T: 055 599 94 44
E: ren.lagerweij@btl.nl

Joost valkenburg
Joost Valkenburg

Projectleider

T: 055 599 94 44
E: joost.valkenburg@btl.nl

Marc Spijkerman
Marc Spijkerman

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: marc.spijkerman@btl.nl

Maarten Lonenborg
Maarten Lunenborg

Voorman A Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: maarten.lunenborg@btl.nl

Lennart Hartman
Lenneart Hartman

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: lennaert.hartman@btl.nl

Guido Mulder
Guido Mulder

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: guido.mulder@btl.nl

Laurens Kamphorst
Laurens Kamphorst

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: laurens.kamphorst@btl.nl

korne de boer_180619BTL-3194A
Korne de Boer

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: korne.d.boer@btl.nl

Wesley Huibertse
Wesley Huibertse

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: wesley.huibertse@btl.nl

Al onze experts

Brochure BTL Bomendienst

Wilt u meer weten over de groene mogelijkheden die BTL Bomendienst u kan bieden? Download dan onze brochure.

Download brochure
brochure-btl-bomendienst-lrg@2x

BTL maakt gebruik van cookies

Met behulp van deze cookies kunnen we informatie verzamelen over het gebruik van de website, onder andere om deze te analyseren en te verbeteren. Daarnaast plaatsen derde partijen tracking cookies om je buiten onze website relevante aanbiedingen te tonen. En worden er tracking cookies geplaatst door social media-netwerken. Door op 'Ok' te klikken stem je in met het plaatsen van cookies. Wil je niet alle soorten cookies toestaan, klik dan op 'Cookie instellingen aanpassen'. Meer informatie over cookies en het gebruik van persoonsgegevens door BTL vind je hier.

Wij gebruiken de volgende cookies:

We slaan ook deze instellingen op in een cookie. Wil je later je instellingen wijzigen? Verwijder dan de cookies via je browser.

Cookie instellingen